Mes naudojame tik tokius slapukus (angl. cookies), kurie yra būtini dėl techninių priežasčių, t.y. siekiant užtikrinti svetainės funkcionalumą.

Visi slapukai buvo iš anksto patikrinti siekiant užtikrinti duomenų saugumą ir mes nuolat stebime, kad slapukai išliktų saugūs. Trečiosios šalys negali pakeisti slapukų be OP leidimo, o duomenys, surinkti naudojant slapukus, saugomi audituotame duomenų centre, esančiame ES. OP Corporate Bank plc Lietuvos filialas tvarko duomenis, surinktus naudojant slapukus, ir šie duomenys priklauso OP Corporate Bank plc Lietuvos filialui.

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie saugomi vartotojo įrenginyje.

Mes naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus. Sesijos slapukai egzistuoja tik sesijos arba vieno apsilankymo metu. Jie ištrinami automatiškai, kai naršyklė uždaroma. Sesijos slapukai reikalingi, pavyzdžiui, norint pasinaudoti svetainėje teikiamomis paslaugomis.

Nuolatiniai slapukai taip pat egzistuoja tik ribotą laiką: pasibaigus sesijai jie liks lankytojo įrenginyje nustatytą laiką, nebent lankytojas juos ištrins anksčiau. Slapukai jokiu būdu nepažeidžia įrenginių ar failų.

Duomenis apie paslaugų ir svetainių naudojimą galime susieti su klientu tik tada, kai lankytojas prisijungia prie OP paslaugų naudodamas savo OP vardą ir slaptažodį. Toks susiejimas atliekamas ir kliento duomenys tvarkomi tik OP. Jei klientas prisijungia prie OP paslaugų iš skirtingų įrenginių, surinkti duomenys apie prietaisų naudojimą gali būti susieti su konkrečiu klientu.

OP, kaip atsakinga bendrovė, yra įsipareigojusi saugoti savo klientų privatumą laikydamasi duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų.

Daugiau informacijos apie privatumą ir duomenų apsaugą

Jei lankytojas nori visiškai išjungti slapukus, jis tai gali padaryti naršyklės nustatymuose.