Apie

,,OP Corporate Bank plc" yra Suomijos finansinių paslaugų grupė, kurios misija - rūpintis  kiekvieno kliento gerove ir saugumu, aktyviai prisidėti prie klientų klestėjimo.  

,,OP Corporate Bank plc" grupė bendrovėms siūlo bankininkystės, ne gyvybės draudimo ir turto valdymo, o gyventojams – bankininkystės ir ne gyvybės draudimo paslaugas.

,,OP Corporate Bank plc" grupė yra Suomijos finansinių paslaugų lyderio – ,,OP Financial group"  – dalis. ,,OP Financial group" sudaro nepriklausomi bankaiveikiantys kaip kooperatinės bendrovės, ir grupės centrinė institucija su savo padaliniais ir antrinėmis įmonėmis.

,,OP Corporate Bank plc" yra atsakinga už ,,OP Financial group" teikiamas finansų, investavimo, turto valdymo ir kt. paslaugas tarptautiniu mastu. ,,OP Corporate Bank plc", norėdama atitikti klientų lūkesčius, investuoja į tolesnę savo plėtrą, o mūsų kruopščiai parinkti partneriai Baltijos šalyse – stiprios finansų rinkų institucijos, užtikrins aukštą paslaugų kokybę.

Pelningai dirbanti ir nuolat auganti ,,OP Financial group" savo akcininkams užtikrina teigiamą investuoto kapitalo grąžą. ,,OP Financial group" dividendų politika – palanki investuotojams. ,,OP Corporate Bank plc" sėkmingo verslo ateities garantas – stipri kapitalo bazė, o ,,OP Corporate Bank plc"  patikimumą didina bendra  ,,OP Financial group" bendrovių atsakomybė.