Raminta Vileniškienė tapo Lietuvos filialo komunikacijos ir kultūros vadove

[18.04.2023]

Lietuvos filialo komunikacijos ir kultūros vadovės pareigas pradėjo eiti Raminta Vileniškienė. Ji atsakinga už filialo komunikaciją, banko pozicionavimą, žinomumą, komandos formavimą ir vidinę kultūrą.

„Kultūra ir komunikacija – itin svarbios šiuolaikinės organizacijos funkcijos, džiaugiuosi, kad sustipriname mūsų komandos kompetencijas šioje srityje ir prie mūsų prisijungia didelę patirtį šioje srityje turinti profesionalė“, – sako Leda Iržikevičienė, „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialo vadovė.

Vileniškienė yra sukaupusi daugiau nei dvidešimties metų finansinių paslaugų rinkodaros, komunikacijos, socialinės atsakomybės, darbdavio įvaizdžio, vidinės komunikacijos projektų patirtį.

„Man garbė prisijungti prie vieno didžiausių Europos bankų, turinčių ilgą istoriją, aukštos reputacijos prekės ženklą, patikrintas vertybes ir įmonės kultūrą. Per 10 metų Lietuvos komanda pasiekė stulbinamų verslo rezultatų – veikdama nuosekliai, užtikrintai ir girdėdama klientus. Sieksiu, kad rinka dar daugiau sužinotų apie mūsų banką, o kolegos didžiuotųsi savo pasiektais rezultatais“, – sako R. Vileniškienė.

„OP Corporate Bank“ Lietuvoje dirba daugiausia su didžiosiomis ir pirmaujančiomis vidutinėmis įmonėmis. Lietuvos banko duomenimis, tai šeštas didžiausias bankas šalyje pagal valdomą turtą.

Naujienos

Pasirinkite metus