Prisidėjome prie pirmųjų sumaniausių pramonės įmonių apdovanojimų

[27.04.2023]

Tapome pirmą kartą Lietuvoje vykusių pažangiausių pramonės įmonių apdovanojimų „Sumani pramonė“ partneriu. Šiuos rinkimus organizavo „Verslo žinios“ kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir profesinių paslaugų bendrove „Ernst & Young Baltic“ (EY).

„Pramonės sektorius Lietuvoje sukuria daugiau nei 21% BVP – tai vienas svarbiausių mūsų šalies ekonomikos variklių. Šiuo metu gamybos įmonės susiduria su dideliais transformacijos iššūkiais, joms svarbu laiku diegti inovacijas ir pereiti prie tvarios gamybos. Palaikome mūsų pramonės įmonių pažangą, todėl ir prisijungėme prie šių apdovanojimų“, – sako Leda Iržikevičienė, mūsų banko Lietuvos filialo vadovė.

Sveikiname šių metų nugalėtoją „ROL Lithuania“ bei sėkmingai pasirodžiusias įmones „Orion Global PET“ ir „Klaipėdos baldai“. Kaune vykusiuose apdovanojimuose laurus taip pat pelnė ir „Peikko Lietuva“, „Grigeo“ ir „Klaipėdos mediena“.

„Pramonės įmonės neišvengiamai turės transformuotis ir tapti sumaniomis bei tvariomis, todėl svarbu dalintis gerąja praktika, rodyti pokyčius, jau įdiegtus tvarumo sprendimus. Tikiu, kad tai paskatins ir kitas įmones domėtis naujausiomis tendencijomis bei sėkmingiau pasirengti pokyčiams savo gamyklose“, – kalbėjo L. Iržikevičienė.

Iš pateiktų paraiškų konkurse buvo atrinkta 12 įmonių, kurios pateko į finalą. Panašūs konkursai organizuojami ir kitose Europos valstybėse – Lenkijoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, Austrijoje.

Jurgitos Grigelytės nuotrauka.

Naujienos

Pasirinkite metus