Suteikėme 20 mln. EUR finansavimą „Vlantana“ įmonių grupei

[02.08.2023]

Suteikėme 20 mln. EUR finansavimą „Vlantana“ krovinių transportavimo ir sandėliavimo įmonių grupei.

„Džiaugiamės, kad neturime ilgai ieškoti finansavimo sprendimų – ilgametė partnerystė su banku leidžia greitai ir efektyviai priimti geriausius sprendimus mūsų verslui. Dirbame su stambiais Vakarų užsakovais, esame viena didžiausių turto pagrindu įsteigtų transporto įmonių Europoje, tad pasiskolintas lėšas toliau investuosime į transporto parko atnaujinimą ir veiklos efektyvinimą“, – sako Sabina Chochrina, UAB „Vlantana“ generalinė direktorė.

„Su „Vlantanos“ grupe bendradarbiaujame jau devynerius metus, ši partnerystė paremta ilgalaikiu pasitikėjimu, profesionalumu bei kompetencija. Sveikiname įmonę, kad ir šiuo transporto sektoriaus sulėtėjimo laikotarpiu investuoja į naujus, mažiau taršius vilkikus ir siekia dar labiau sustiprinti savo konkurencingumą“, – sako Artūras Kveinys, šio projekto vadovas.

Banke esame sukaupę didelę darbo su stambiausiais vežėjais patirtį, puikiai suprantame šio sektoriaus specifiką. Džiaugiamės, kad didžiosioms transporto įmonėms esame namų bankas – jos čia atlieka visas kasdienes operacijas.

Naujienos

Pasirinkite metus