Mokėjimų vykdymas 2019 04 18-24

[2019-04-18]Gerbiami klientai,

 

Po prisijungimo prie bendros mokėjimų erdvės (SEPA) tarpbankiniai mokėjimai yra vykdomi per Europos bankų asociacijos valdomą tarpuskaitos sistemą. Didysis penktadienis daugelyje Europos šalių yra nedarbo diena, dėl to Europos bankų asociacijos sistema neveiks.

Todėl norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad š. m. balandžio 19-ąją nevyks tarpbankiniai pinigų pervedimai. Tai reiškia, jog norint pervesti EUR iš vieno banko į kito banko Lietuvoje sąskaitą tą pačią darbo dieną, dar iki šventinio savaitgalio, mokėjimą reikės atlikti ne vėliau nei balandžio 18 d. 16 val. Kitu atveju, pinigai bus įskaityti tik artimiausią darbo dieną – po Velykų, balandžio 23 d. (antradienį). SEPA mokėjimai į gavėjo banką ne Lietuvoje padaryti balandžio 18 d. iki 16 val. gavėjo banką pasieks balandžio 24 d.

Taip pat š. m. balandžio 19 d. negalėsime vykdyti skubių tarptautinių, OP Corporate Bank plc grupės pavedimų ir valiutos keitimo operacijų.

Ketvirtadienį, balandžio mėn. 18 d., valiutos keitimo operacijas bus galima atlikti iki 13:00, o OP Corporate Bank plc grupės pavedimus iki 12:00.

 

Pagarbiai,

OP Corporate Bank plc Bank plc Lietuvos filialas