Verslo segmentai

"OP Financial Group" įmonių grupė dirba šiuose verslo segmentuose: 

Bankininkystės sektoriuje "OP Corporate Bank plc" savo banku laiko įvairios įmonės – Suomijoje pagal juridiniams asmenims išduotus kreditus "OP Corporate Bank plc" užima antrą vietą. Visapusiškai gerindama darbą su klientais, būdama didžiųjų ir vidutinių verslo klientų bankinių paslaugų lydere ir pritraukdama smulkiąsias verslo įmones, "OP Corporate Bank plc" ir toliau nuosekliai didins užimamą rinkos dalį.

Ne gyvybės draudimo segmente "OP Corporate Bank plc" pirmauja tiek drausdama privačius, tiek institucinius klientus ir namų rinkoje užima pirmąją vietą pagal pasirašytas draudimo įmokas. "OP Corporate Bank plc" draudimo produktai pritaikyti ir privačių, ir verslo klientų poreikiams. "OP Corporate Bank plc" tikslas – stiprinant bendradarbiavimą su "OP Financial Group" įmonių grupės bankais pasiūlyti daugiau patrauklių draudimo produktų ir pritraukti naujų klientų.

Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje "OP Financial Group" įmonių grupė ne gyvybės draudimo paslaugas teikia „Seesam“ vardu. "OP Financial Group" įmonių grupės ne gyvybės draudimo rinkos dalis Estijoje – 11%, Latvijoje – 5% ir Lietuvoje – 3%. Pastaraisiais metais siautusi ekonominė krizė smarkiai nusmukdė Baltijos šalių draudimo rinkas.  Tačiau ekonominė Baltijos šalių padėtis po krizės rodo, kad yra labai daug galimybių šiai rinkai sparčiai augti.

"OP Financial Group" įmonių grupės Turto valdymo įmonė valdo institucinių ir privačių klientų turtą, įvairių investicinių fondų portfelius, ir valdo juos pelningai, o tai pagrindinis įmonės uždavinys. Suomijoje valdydama daugiau kaip 5 milijardus eurų investicijų "OP Corporate Bank plc" pirmauja tarp turto valdymo įmonių ir yra užsitikrinusi itin gerą reputaciją. Tai leidžia mums dirbti su geriausiais tarptautiniais partneriais. 

Susisiekite su mumis

+370 5 2472075
info@opbank.lt
Konstitucijos pr. 29,
4 aukštas, Vilnius